osocze / fibryna

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

Tzw. wampirzy lifting z użyciem osocza bogatopłytkowego to bardzo bezpieczny zabieg o niesamowitej mocy odmłodzenia skóry, który wykorzystuje olbrzymi potencjał czynników wzrostu Twoich własnych płytek krwi.

 • bezpieczeństwo

  PRP (osocze bogatopłytkowe) oraz i-PRF (fibryna bogatopłytkowa) to krwiopochodne materiały autologiczne – pozyskane z krwi własnej pacjenta. To koncentraty płytkowe zawierające szereg czynników przyspieszających tworzenie nowych naczyń krwionośnych oraz budowę nowych komórek.

 • naturalne efekty

  Zabieg wpływa na naturalną regenerację organizmu. Dochodzi do wytworzenia nowych komórek nabłonkowych, fibroblastów oraz różnicowaniu komórek macierzystych, tworzeniu nowych naczyń krwionośnych oraz odnowy potencjału genetycznego.

 • uniwersalność

  Osocze bogatopłytkowe jest preparatem z wyboru do zabiegu regenerującego kilka obszarów naszego ciała jednocześnie, np. twarz, szyję, dekolt i dłonie.

SIŁA WE KRWI

Krew jest nieodłącznym ogniwem wszelkich procesów regeneracyjnych naszego organizmu, dostarcza każdej komórce ciała składniki odżywcze i tlen niezbędne do utrzymania prawidłowego metabolizmu. Krew swą regeneracyjną siłę zawdzięcza między innymi olbrzymiej ilości czynników wzrostowych zamkniętych w płytkach krwi. Osocze bogatopłytkowe to te same płytki pozyskane poprzez wirowanie krwi. Ich podanie w skórę uwalnia siłę zaklętą w perfekcji autoodnowy naszego organizmu.

 • Jakie są wskazania do zastosowania zabiegu?
 • rewitalizacja skóry twarzy, szyi, dekoltu i dłoni

 • skóra wysuszona, bez napięcia, z oznakami zmęczenia

 • łysienie androgenowe

 • pacjenci poszukujący produktów naturalnych

 • pacjenci z ryzykiem wystąpienia alergii

Efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu. W celu utrzymania regeneracji skóry twarzy, szyi, dekoltu, dłoni lub innych okolic zaleca się serię 2-3 zabiegów co 3-4 tygodnie.

 • W metodzie z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego płytki krwi bardzo szybko uwalniają duże stężenia czynników wzrostu.
 • W przypadku fibryny bogatopłytkowej płytki krwi zamknięte w trójwymiarowej strukturze są aktywowane w dłuższym czasie. Powoli uwalniane czynniki wzrostu dłużej stymulują proces naprawczy, dzięki czemu uzyskujemy dużo silniejsze efekty regenerujące.

osocze bogatopłytkowe

Zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego stosujemy, gdy skóra jest słabo napięta, z drobnymi zmarszczkami, jest wysuszona, z oznakami zmęczenia, o niejednolitym kolorycie.

fibryna bogatopłytkowa

Zabieg z fibryny bogatopłytkowej stosujemy, gdy występują znamienne oznaki starzenia się skóry: zmarszczki głębokie, fałdy, bruzdy, kurze łapki, gdy skóra jest zapadnięta i występują ubytki tkanek. Również w leczeniu blizn.

MEZOTERAPIA
KWAS HIALURONOWY
Opole ul. Skromna 1
+48 604 608 908