stomatologia estetyczna

STOMATOLOGIA 

Uśmiech jest nieodłącznym elementem mojej pracy a przeprowadzane jego metamorfozy niejednokrotnie znaczy więcej niż jakakolwiek inna zmiana w obrębie twarzy. Jeden uśmiech wart jest miliona słów! Dlatego tak odmienia Pacjentów, ich energię, radość i siłę. Zapraszam do zapoznania się z pełną ofertą leczenia stomatologicznego w moim gabinecie, gdzie z zespołem wspaniałych techników protetycznych odmieniamy ludzkie uśmiechy.

  • licówki kompozytowe i porcelanowe

    Rozwiązania dla Pacjentów poszukujących poprawy estetyki zębów własnych – ich kształtu, koloru, ułożenia. Licówką nazywa się cienkie płatki materiału, które zacementowane na powierzchnię naturalnego zęba pozwalają zamaskować jego niedoskonałości.

  • korony i mosty cyrkonowe

    W przypadku złamania całego zęba lub utraty niektórych z nich na ratunek przychodzą prace protetyczne cementowane na stałe.

  • protezy ruchome

    Nasza oferta kierowana jest również do Pacjentów z dużymi brakami zębowymi, u których zastosowanie mają protezy akrylowe oraz szkieletowe.

DOSKONAŁOŚĆ DETALI

W swojej praktyce zawodowej wykorzystuję zaawansowane modele pracy z wykorzystaniem nowoczesnej technologii cyfrowej CAD/CAM. Prace wykonane w tej technologii tworzą spektakularny efekt naturalności i wzornictwa prawdziwych zębów. Skan 3D oszlifowanych zębów został pobieramy nowoczesnym skanerem wewnątrzustnym bezpośrednio w jamie ustnej Pacjenta. Prace protetyczne frezowane są z bloczku cyrkonu w komputerowo sterowanej frezarce zgodnie z cyfrowym projektem. Oto jedna z moich prac – małe cudeńka!

konsultacja stomatologiczna

To pierwszy etap leczenia, którego celem jest określenie możliwości leczenia i planu działania.

pobranie skanu 3D

Aby wykonać porcelanową pracę protetyczną najczęściej należy oszlifować zęby a następnie pobrać skan 3D jemy ustnej skanerem wewnątrzustnym.

montaż pracy protetycznej

Montaż pracy protetycznej to druga, kończąca leczenie wizyta.

NICI LIFTINGUJĄCE
Opole ul. Skromna 1
+48 604 608 908