konsultacja

KONSULTACJA

Zastanawiasz się, które zabiegi z zakresu medycyny estetycznej będą dla Ciebie najlepsze? Umów się na wizytę konsultacyjną, na której lekarz zaproponuje optymalny plan działania. Współczesny wymiar medycyny estetycznej zakłada osiąganie naturalnych efektów osiąganych przede wszystkim poprzez stymulację własnych procesów regeneracyjnych organizmu.

  • biostymulacja

    Zabiegi anty-aging i medycyna przeciwstarzeniowa rozpoczynają się już w domu każdego z nas. Biostymulacja to nie tylko peelingi kosmetyczne, ale również codzienna dbałość o kondycję zdrowia, ciała, skóry.

  • biorewitalizacja

    To uruchomienie mechanizmów odnowy i regeneracji skóry poprzez podskórne podanie witamin, minerałów, antyoksydantów, czynników wzrostowych i nieusieciowanego kwasu hialuronowego.

  • korekcja

    Ostatnim etapem pracy nad poprawą wyglądu i kondycji skóry jest aplikacja usieciowanego kwasu hialuronowego – tzw. wolumetria.

DLACZEGO SKÓRA SIĘ STARZEJE?

Jest wynikiem działania wielu czynników, na czele których stoi upośledzenie zdolności regeneracji i odnowy organizmu. Procesy odnowy naskórkowej, produkcji nowych komórek i włókien spowalniają tempo, skóra traci elastyczność, nawilżenie, blask. Drastycznie spada poziom kwasu hialuronowego, będącego naturalnym rusztowaniem skóry. Kwas hialuronowy jest polisacharydem mającym zdolność wiązania olbrzymiej ilości cząsteczek wody, co utrzymuje jej właściwy poziom nawilżenia oraz jędrność.

Najpopularniejsze zabiegi

wywiad lekarski

To pierwszy etap leczenia, którego celem jest wykluczenie ewentualnych przeciwwskazań do zabiegów.

plan leczenia

Zależy od efektów, jakie Pacjent chce osiągnąć. Ustalony zostaje dokładny schemat zabiegów.

harmonogram wizyt

Zabiegi z medycyny estetycznej są wykonywane w ustalonym harmonogramie czasowym.

Konsultacja
150złosobna wizyta
  • określenie problemu, ustalenie metod i planu leczenia oraz harmonogramu wizyt

kobiety w ciąży / karmiące

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej nie są wykonywane u kobiet w ciąży oraz karmiących.

wizyty kontrolne

Wizyty kontrolne po zabiegach zawarte są w cenie zabiegu.
BOTOKS
Opole ul. Skromna 1
+48 604 608 908