SonoQueen

HIFU SonoQueen

Lider urządzeń ultradźwiękowej technologii HIFU. SonoQueen to nowa era uzyskiwania efektu wielowymiarowego, trwałego napięcia i wygładzenia skóry, zarówno twarzy, jak i ciała. Zabieg nazywany liftingiem bez skalpela. HIFU SonoQueen w Opolu jest dostępne tylko w klinice medycyny estetycznej Dr. Wiktor Leśniak.

 • perfekcyjnie precyzyjny

  SonoQueen to prawdziwie królewski dotyk odmładzający, zamknięty w formie szybkiego, komfortowego zabiegu na twarz i ciało. Precyzyjne głowice o różnej powierzchni i głębokości działania dają możliwość uzyskania precyzyjnego efektu. 

 • trzy miesiące przebudowy skóry

  Proces przebudowy i liftingu odbywa się wewnątrz Twojej skóry przez okres kolejnych trzech miesięcy. Skóra pobudza produkcję nowych komórek i włókien, zyskując napięcie i blask.

 • brak okresu rekonwalescencji

  Urządzenie działa pod powierzchnią Twojej skóry nie uszkadzając naskórka, dzięki temu natychmiast powracasz do swoich codziennych zajęć. Resztę pracy nad młodym wyglądem pozostawiasz swojej skórze.

ULTRADŹWIĘKI

HIFU to skupiona energia ultradźwiękowa, która dociera do głębokich warstw skóry wywołując kontrolowane mikrouszkodzenia bez pozostawiania śladów na jej powierzchni. Emitowana energia pobudza głęboką przebudowę wewnętrznych struktur uzyskując napięcie skóry oraz uniesienie, zapewniając spektakularny i trwały efekt liftingu.

 • Zastosowanie HIFU SonoQueen:

 • lifting twarzy i ujędrnianie ciała 

 • redukcja tzw. „drugiego podbródka”

 • napięcie delikatnej skóry w okolicach oczu

 • spowolnienie procesu starzenia skóry

 • wygładzenie zmarszczek

 • rozświetlenie skóry

CZY ZABIEG HIFU JEST BOLESNY?

Zabieg HIFU SonoQueen jest bezbolesny. W niektórych przypadkach może występować delikatne miejscowe uczucie ciepła. W większości przypadków pacjenci oceniają zabieg jako komfortowy i dlatego SonoQueen nazywana jest „królową liftingu”. 

JAK SZYBKO WRÓCĘ DO FORMY PO ZABIEGU?

SonoQueen działa głęboko bez uszkadzania zewnętrznej warstwy skóry. Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji ani też specjalnego przygotowania. 

KIEDY MOGĘ SPODZIEWAĆ SIĘ EFEKTÓW HIFU?

Pierwszy efekt napięcia jest widoczny już po zabiegu HIFU, jednak jest to tylko wstęp do spektakularnego efektu liftingu. Skóra potrzebuje czasu aby dokonały się w niej zmiany odpowiadające za jędrność i gęstość. Finalny rezultat widoczny jest po około 3 miesiącach.

KIEDY MOGĘ POWTÓRZYĆ ZABIEG HIFU?

Zabieg w obrębie tej samej okolicy można powtórzyć po okresie 3 miesięcy. Celem uzyskania najlepszego efektu zaleca się wykonanie serii 3 zabiegów.

Zabiegi HIFU w Opolu

Zapraszamy na zabiegi HIFU w Opolu wykonywane przez Doktora Wiktora Leśniaka. Dla osób które chcą rozpocząć terapię HIFU w Opolu zalecamy konsultacje wstępną w celu oceny akuratności zbiegów HIFU. Przed każdym zabiegiem otrzymasz informację ile zabiegów HIFU powinno dać widoczny efekt  w miejscu stosowania.

W celu umówienia wizyty na zabieg HIFU skontaktuj się z klinką korzystając z danych kontaktowych podanych poniżej.

BOTOKS
MEZOTERAPIA
Opole ul. Skromna 1
+48 604 608 908